BEZPEČNOSTNÍ ANALYTIK SIEM / OPERÁTOR s AJ v Brně

Obor IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná expandující společnost v oblasti informačních technologií hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici:

BEZPEČNOSTNÍ ANALYTIK SIEM / OPERÁTOR s AJ

jen 14 pracovních směn v měsíci

Pracovní náplň:
– posuzování bezpečnostních rizik pomocí nástrojů SIEM
– vzdálený dohled a konfigurace bezpečnostní, komunikační a systémové infrastruktury
– řešení bezpečnostních i provozních incidentů a problémů
– písemná a telefonická podpora klientů
Požadujeme:
– orientaci v oblasti informační a technické bezpečnosti
– znalost některého SIEM nástroje a CISCO technologií na úrovni CCNA výhodou
– schopnost komunikovat v angličtině
– znalost OS MS / LINUX na úrovni základní konfigurace služeb
Nabízíme:
– zajímavou práci u perspektivní společnosti
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání

– 25 dnů dovolené, 5 sickdays

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.