Site Manager – Manažer realizace s AJ (strojírenství)

Obor

Energetika, plynárenství, Stavebnictví, Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Dobře zavedená strojírenská firma hledá do svého týmu vhodného pracovníka na pozici:

SITE MANAGER – MANAŽER REALIZACE

Pracovní náplň:

  • řízení zakázky v místě realizace – montáž a instalace strojírenských celků
  • vedení realizačního týmu při montáži zakázky
  • řešení operativy na zakázce (místní normy, vícepráce,… apod.)
  • zodpovědnost za dodržování termínů na stavbě dle harmonogramu
  • komunikace se zákazníky, výrobou, subdodavateli, přepravci, atd.
  • spolupráce s týmem projektových manažerů
  • pobyt na místě realizace stavby – až 6 týdnů v kuse (region: Evropa)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • praxe na obdobné pozici při stavbě nebo montáží strojních celků
  • zkušenosti ve vedení realizačních týmů
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní znalost ANGLIČTINY (komunikace se zákazníky)
  • uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B
  • ochota pobývat na stavbě v zahraničí (evropské země) – až 6 týdnů

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • práce na tuzemských i zahraničních projektech
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *
    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *
    Telefon / mobil
    Bydliště
    Přidat životopis

    Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.