Podnikový ekolog (Olomouc)

Obor

Administrativa, Ekologie, Strojírenství, Výroba a průmysl, Zemědělství, lesnictví

Lokalita

Olomoucký kraj

Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

PODNIKOVÝ EKOLOG

Pracovní náplň:

  • řešení problematiky životního prostředí, zejména nakládání s odpady a chemickými látkami
  • zodpovědnost za řízení a udržování systému jakosti ISO 14001
  • realizace interních auditů
  • vedení příslušné interní dokumentace
  • komunikace s orgány státní správy a samosprávy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ochrany životního prostředí, ekologie nebo chemie
  • orientace v příslušné legislativě (ochrana životního prostředí)
  • samostatnost a pečlivost, ochota se nadále odborně rozvíjet
  • alespoň základní znalost angličtiny
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • kvalitní mzdové ohodnocení + prémie
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, životní pojištění, dotované stravování… atd.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Olomouc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *
    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *
    Telefon / mobil
    Bydliště
    Přidat životopis

    Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.