Obsluha obráběcího centra – Brno (atraktivní mzda)

Obor

Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Brno

Plat

Popis pozice

  • Brno

Úspěšná strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní provoz v Brně pracovníka na pozici:

OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO CENTRA

Pracovní náplň:

  • obsluha a seřizování CNC obráběcího centra
  • samostatné programování stroje (řídící systém Siemens Sinumerik 840 nebo Mazak Mazatrol)
  • čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • kontrolní měření dílců
  • práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
  • práce na 3 směny

Požadavky:

  • praxe s obsluhou CNC soustruhu NEBO CNC frézy nebo obráběcího centra
  • znalost čtení technické dokumentace
  • schopnost pracovat v kusové výrobě
  • znalost některého z používaných řídících systémů (programování probíhá v Siemens Sinumerik 840D nebo Mazak Mazatrol)
  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • atraktivní mzdové ohodnocení + příplatky + příspěvek na stabilizaci
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)
  • PŘÍSPĚVEK NA STABILIZACI ve výši 30.000,- Kč (splatný po 6 měsících trvání pracovního poměru)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.