INŽENÝR KVALITY s AJ a NJ

Obor

Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Zlínský kraj

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

INŽENÝR KVALITY s AJ a NJ

Náplň práce:

  • provádění analýzy vadných dílů + identifikace příčin
  • práce s měřícími přístroji, evidence výsledků
  • implementace, záznamy a vyhodnocování kontrol kvality
  • aktivní účast na auditech (interní, dodavatelské, zákaznické)
  • komunikace se zákazníky i s ostatními odděleními společnosti
  • řešení a zpracování reklamací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost AJ a NJ na středně pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici (automotive výhodou)
  • orientace v nástrojích a normách kvality
  • samostatnost, analytické myšlení a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.