VÝROBNÍ MANAŽER

Obor Chemie, Elektrotechnika, Procesní management, Stavebnictví, Strojírenství, Vrcholový management
Lokalita Brno – venkov
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobě? Jste tvůrčí a nebojíte se změn a inovací? Komunikace v angličtině Vám nečiní problém? Neváhejte a klikněte na tlačítko odpovědět. Zahraniční společnost hledá pro svůj výrobní závod u Brna pracovníka na pozici výrobního manažera.

Náplň práce:
*Kompletní řízení výroby – procesy, údržba, tým
*Dohled nad dodržováním kvality, efektivity a pracovních postupů
*Zavádění inovací a optimalizace výrobních procesů
*Sledování ekonomických výsledků a práce se systémem SAP
*Koordinace týmu, pravidelný reporting

Požadujeme:
* VŠ vzdělání technického směru – strojírenství, elektro, chemicko-technologické
* Zkušenosti s výrobními procesy ve společnosti a s vedením týmu
* Aktivní znalost AJ – komunikaci se zahraničními kolegy
* Technické myšlení, ochota rozvíjet se a „otevřená hlava“
* Přátelská osobnost s vůdčími schopnostmi
Nabízíme:
*Možnost odborného růstu
*Odpovídající mzdové ohodnocení
*Podílení se na strategii firmy
*Práci na vývoji, přípravě a zavádění nových produktů
*Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: cca 20 km od Brna
Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.