STAVBYVEDOUCÍ

Obor Stavebnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Společnost nabízející služby v rozsahu pozemního stavebnictví hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • samostatné řízení prací na stavbách (Brno + okolí)
  • koordinace interních a externích pracovníků
  • kontrola technologických postupů a kvality prováděných prací
  • dohled nad dodržováním předpisů BOZP, PO a ŽP
  • správa související dokumentace, předání díla zákazníkovi

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání stavebního směru
  • praxi s řízením stavby – podmínkou
  • přehled v oblasti stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • schopnost vedení lidí, organizační dovednosti
  • samostatnost, rozhodnost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost přidělení služebního automobilu
  • spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů…

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU nebo nás kontaktuje na telefonním čísle +420 778 744 626.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.