Směnový mistr

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná výrobní společnost sídlící v okrese Blansko, hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Zajištění výroby produktu dle výrobního plánu
  • Řízení a rozvoj zaměstnanců (kolem 20 zaměstnanců)
  • Průběžné kontrolování kvality výroby
  • Spolupráce s dalšími úseky firmy
  • Reporting

Požadujeme:

  • SOÚ/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi s vedením lidí
  • Ochotu pracovat na tři směny
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu se učit novým věcem, dobré organizační schopnosti, flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Věrnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemný kolektiv
  • Možnost karierního růstu
  • Týmové mimopracovní aktivity
  • Možnost stravování ve firmě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací programy, jazykové kurzy
  • Nástup možný IHNED, nebo dle domluvy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.