PROCESNÍ INŽENÝR S AJ – AUTOMOTIVE

Obor Automotive, Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Moravskoslezský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost, sídlící v Moravskoslezském kraji, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Náplň práce:
–    spolupráce na vývoji nových výrobků/procesů
–    pravidelný reporting
–    optimalizace výrobní technologie a pracoviště
–    řešení technologických problémů při výrobě
–    spolupráce na realizaci změn spojených s technologií výroby

Požadujeme:
–    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
–    praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
–    komunikativní znalost angličtiny
–    znalost výrobních systémů a metod Kanban, Kaizen, TPM, Lean manufacturing
–    uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou

Nabízíme:
–    motivující mzdové ohodnocení
–    zázemí mezinárodní společnosti
–    13. plat
–    jazykové kurzy
–    5 týdnů dovolené
–    závodní stravování
–    příspěvek na penzijní připojištění

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.