KONSTRUKTÉR s AJ

Obor Strojírenství
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost, sídlící v okrese Znojmo, hledá kolegu na pozici:

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za zpracování konstrukční výkresové dokumentace a jejich změn
  • koordinace vzorkování a prototypů
  • komunikace s výrobou, technologem, subdodavateli a zákazníky, koordinace zakázky
  • konstruování strojních zařízení
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními výroby
  • sledování trendů v oblasti konstrukce strojních zařízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenského směru (obor Konstrukce jednoúčelových strojů výhodou)
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost práce v Inventoru, práce s výkresovou dokumentací
  • dobrá znalost angličtiny (primárně emailová komunikace)
  • samostatnost, spolehlivost, rozhodnost

Nabízíme:

  • atraktivní platové ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností získání zajímavých zkušeností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • možnost karierního růstu
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • vzdělávací programy, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na dojíždění, případně cestování z Brna zajištěno zdarma, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme