ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY – AUTOMOTIVE

Obor Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost s pobočkou cca 30 km východně od Brna hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • tvorba a zodpovědnost za krátkodobé i dlouhodobé výrobní plány
  • denní kontrola plnění plánu, dodržování termínů
  • optimalizace výrobních procesů a koordinace oddělení, starost o materiálové zásoby
  • zavádění dat do informačního systému, správa výrobní agendy
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními (i v anglickém jazyce)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s kapacitním plánováním v automotive
  • komunikativní úroveň AJ
  • dobrá znalost MS Office a některého z ERP systémů
  • řidičský průkaz sk.: B
  • flexibilitu, organizační a komunikativní schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí rostoucí mezinárodní firmy
  • motivující finanční ohodnocení
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • další zajímavé zaměstnanecké benefity (notebook, mobilní telefon, školení a jazykové kurzy, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a stravování,,…)
  • možnost profesního růstu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.