ZKUŠENÝ ELEKTROINŽENÝR – POHONY – Břeclavsko

Obor Elektrotechnika, Věda, výzkum a vývoj, Výroba a průmysl
Lokalita Břeclavsko
Popis pozice

Zavedená česká výrobní společnost – výrobce automatizovaných strojů – hledá pro svůj závod na Břeclavsku pracovníka na pozici

ZKUŠENÝ ELEKTROINŽENÝR – POHONY

Pracovní náplň:
– nastavování a oživování automatických výrobních linek
– ladění a parametrizace synchronních a asynchronních řízených pohonů
– zjišťování závad a jejich odstraňování
– tvorba technické dokumentace

Požadujeme:
– SŠ s praxí nebo VŠ vzdělání elektro zaměření
– znalost reálných aplikací, zkušenosti s výběrem vhodných servozesilovačů/frekvenčních měničů a jejich nastavování
– oprávnění dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §6
– znalost programování driverů a nástavbových aplikací pro serva výhodou
– praxi na obdobné pozici
– znalost technické angličtiny nebo němčiny

Nabízíme:
– motivační mzdu – odpovídající profesním zkušenostem
– pružnou pracovní dobu
– 5 dnů sick days
– firemní vzdělávání – možnost školení dle vlastního výběru
– firemní stravování a občerstvení na pracovišti
– stabilní přátelský kolektiv a vstřícní nadřízení

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.