ZKUŠENÝ a ZAPÁLENÝ SW PROGRAMÁTOR C/C++ pro Blansko nebo Brno i HOME OFFICE

Obor IT – programování, vývoj
Lokalita Blansko nebo Brno i HOME OFFICE
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost hledá pro své kanceláře v Brně nebo v Blansku, případně spolupráce formou HOME OFFICE pracovníka/pracovnici na pozici

ZKUŠENÝ a ZAPÁLENÝ SW PROGRAMÁTOR C/C++

Pracovní náplň:
– programování vícevlákonových aplikací v C/C++, tvorba protokolů
– těžiště práce spočívající v analýze aplikace, vytvoření aplikační logiky a implementaci
– technická podpora výroby a klientů

Požadujeme:
– VŠ vzdělání IT, elektro zaměření nebo SŠ s delší praxí v programování
– znalost C/C++ (zkušenost s frameworkem Qt). dobrá znalost LINUX
– zkušenost s programováním C (ARM architektura Cortex M3), znalost skriptování Python
– schopnost analytického myšlení a samostatné práce, ale i spolupráce v týmu
– schopnost komunikovat anglicky na občasných služebních cestách do zahraničí
– kreativitu, nadšení a pracovitost

Nabízíme:
– zázemí expandující společnosti v oboru
– kreativní samostatnou práci s moderními technologiemi
– nadstandardní mzdové ohodnocení
– možnost spoluutvářet HW a SW charakter výsledného produktu
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– práci v přátelském kolektivu špičkových programátorů nebo formou HOME OFFICE

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.