Zemědělství, lesnictví

SERVISNÍ MECHANIK PRO MANIPULAČNÍ TECHNIKU (BRNO)

Categories Auto-moto, Elektrotechnika, Strojírenství, Zemědělství, lesnictví
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená česká obchodní a servisní společnost hledá pro svoji novou pobočku v Brně pracovníka na pozici

SERVISNÍ MECHANIK PRO MANIPULAČNÍ TECHNIKU

Pracovní náplň:

  • oprava a obsluha manipulační techniky
  • servisní prohlídky u zákazníků (region Brna a blízkého okolí)
  • výstupní technické kontroly strojů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání nebo praxe v oboru mechanik/opravář/seřizovač (v oblasti manipulační/zemědělské techniky/automobilů)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
  • řidičský průkaz na VZV je určitě výhodou
  • nezbytná je manuální zručnost, samostatnost a chuť do práce

Nabízíme:

  • atraktivní platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • řidičský průkaz na VZV
  • nástup možný IHNED
  • zajímavou práci
  • jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.