VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (vhodné i pro absolventy)

Obor Automotive, Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Náplň práce:

  • návrh vývojového a konstrukčního řešení výrobků
  • zavádění produktů a technologií do výroby
  • spolupráce na vývoji testovacích procedur a technických řešení
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními firmy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo elektro zaměření
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • výbornou znalost MS Office
  • zájem o techniku a vývoj, flexibilitu, ochotu učit se

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na dopravu, 25 dnů dovolené, příspěvek na životní/penzijní připojištění,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.