Vývojář C / C++ – umělá inteligence (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní firma zaměřená na vývoj elektrotechnických součástek hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

VÝVOJÁŘ C / C++

Pracovní náplň:

  • vývoj softwaru v oblasti UMĚLÉ INTELIGENCE (AI)
  • práce na zajímavých projektech s moderními technologiemi
  • programování v technologii  C / C++
  • analýza a návrh technického řešení
  • práce v rámci vývojářského týmu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií, elektrotechniky nebo souvisejících oborech
  • praxe ve vývojářské práci v oblasti UMĚLÉ INTELIGENCE – nutná podmínka
  • znalost programování v C / C++
  • střední znalost angličtiny – komunikace v rámci mezinárodního prostředí (slovem i písmem)
  • chuť odborně se rozvíjet

 Nabízíme:

  • práce na zajímavých projektech s moderními technologiemi
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvky na dovolenou, příspěvky na penzijní a životní pojištění, občerstvení na pracovišti, sick-days, …)
  • firemní vzdělávání
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • možnost občasného Home Office
  • firemní akce

* místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.