TESTER IS – Prostějov

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Prostějov
Popis pozice

Zavedená zahraniční firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá v rámci rozšíření do svého týmu v Prostějově pracovníka na pozici:

TESTER IS

atraktivní příležitost i pro šikovné studenty nebo čerstvé absolventy se zálibou pro napínavou práci

Pracovní náplň:

  • automatické testování SW produktů za účelem zvyšování jejich kvality a s ohledem na potřeby a požadavky zákazníků
  • tvorba testovacích scénářů
  • systematická kontrola produktu a verifikace stávajících chyb
  • uvolňování verzí SW, jejich evidence a archivace
  • komunikace s vývojáři a dalšími kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oblasti IT nebo elektro)
  • praxe na obdobné pozici v automatizovaném testování výhodou – nikoliv podmínkou
  • dobrá znalost MS Office
  • analytické myšlení, pečlivost a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • účast na zajímavých projektech
  • práce v přátelském kolektivu, v moderním a neformálním pracovním prostředí
  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení + 13.plat
  • balíček zaměstnaneckých benefitů  – 30 dnů dovolené, relokační balíček, Cafeteria
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • možnost částečného home office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.