TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV s AJ – Brno

Obor Chemie, Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní firma hledá pro svůj závod v Brně vhodného pracovníka na pozici:

TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV s AJ

Pracovní náplň:

  • tvorba technologických postupů, norem a jejich optimalizace
  • odpovědnost za dodržování technologických parametrů
  • spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby, reklamace, nápravná opatření
  • sledování výrobních ukazatelů, účast při zákaznických auditech ve firmě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo chemického zaměření – ideálně obor povrchové úpravy
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • schopnost komunikovat v AJ/NJ
  • profesionální přístup, aktivní osobnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí expandující zahraniční společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc, možnost občasného home-office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.