TECHNICKÝ NÁKUPČÍ (BRNO)

Obor Elektrotechnika, Nákup, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň:

  • vyjednávání s tuzemskými i zahraničními dodavateli o obchodních a cenových podmínkách
  • vyhledávání nových dodavatelů s cílem optimalizovat náklady
  • participace na tvorbě nákupní strategie
  • zajišťování nákupu pro strojírenskou výrobu a nové projekty (nákup materiálu i služeb)
  • kontrola termínů, odpovědnost za stav zásob
  • komunikace s dalšími odděleními napříč společností
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství/elektrotechniky
  • praxi v oblasti technického nákupu
  • znalost výkresové dokumentace
  • pokročilou úroveň AJ (pro odbornou komunikaci s dodavateli)
  • znalost MS Office a některého z podnikových informačních systémů
  • řidičský průkaz sk.: B
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost, analytické a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní vzdělávání
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní pojištění i na stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.