Technical Support Engineer (vhodné i pro absolventy)

Obor Administrativa, Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zavedená nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti průmyslové automatizace, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Technická podpora výroby
  • Správa a aktualizace pracovních a technologických postupů
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci (evidence, zpracování,…)
  • Komunikace se zahraničními návštěvami společnosti
  • Práce převážně v interním IS

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Inovativní myšlení, dobré prezentační schopnosti, pečlivost, důslednost a praktický přístup

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (Bonusy, příspěvky, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, vzdělávací kurzy, mobilní telefon, závodní stravování,…atd.atd.)
  • Možnost seberealizace, osobního a karierního růstu
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: okres Vyškov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.