Strojník – 2 směny (sériová výroba)

Obor Strojírenství, Tisk, polygrafie, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Výrobní společnost z brněnského regionu, nacházející se zhruba 20km jižně od Brna, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

STROJNÍK (sériová výroba)

Pracovní náplň:

  • obsluha a jednoduché seřizování strojního zařízení (sériová výroba)
  • manipulace s výrobním materiálem
  • různorodá práce – samostatně i v týmu spolupracovníků
  • práce na 2 směny (ranní a odpolední)

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe s obsluhou zařízení ve výrobním provozu velkou výhodou (možnost zaškolení)
  • ochota učit se novým věcem
  • zájem pracovat na 2 směny

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní a čistý provoz (včetně KLIMATIZACE)
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, …)
  • podpora dopravy – FIREMNÍ SVOZY Z BRNA
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* místo pracoviště: zhruba 20km jižně od Brna (možnost firemní dopravy)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.