Strategický nákupčí / Outsourcing – strojírenství (Blansko)

Obor Nákup, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Dobře zavedená strojírenská firma hledá do svého týmu v Blansku vhodného pracovníka na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ / OUTSOURCING

Pracovní náplň:

  • samostatné zajišťování nákupu strojírenských dodávek u externích dodavatelů (OUTSOURCING)
  • vedení poptávkových a nabídkových řízení
  • vyjednávání obchodních a cenových podmínek s dodavateli, kontrola smluv
  • vyhledávání nových dodavatelů s cílem optimalizovat náklady
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli (ČR, SR, Evropa…)
  • řízení nákupních procesů prostřednictvím podnikového informačního systému
  • cestování za dodavateli (cca 50% z celkového času)
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy (konstrukce, technologie…)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • praxe v oblasti nákupu ve strojírenské společnosti
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • aktivní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci s dodavateli)
  • dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost, analytické a organizační schopnosti
  • znalost MS Office, EXCEL a některého z podnikových informačních systémů
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* místo pracoviště: Blansko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.