SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO NÁKUPU s AJ v Brně

Obor Logistika, Nákup, Obchod, prodej, Procesní management
Lokalita Brno
Popis pozice

Tradiční obchodní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně vhodného pracovníka na pozici:

SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO NÁKUPU

!!!! výzva pro ty, co rádi vidí výsledky své práce !!!!
NÁPLŇ PRÁCE:
– komplexní řešení tvorby nového portfolia výrobků
– vyhledání nejvhodnějšího dodavatele a optimalizace dodacích podmínek
– vyhodnocování cenových nabídek, kalkulace
– objednávání položek, sledování a potvrzování dodacích lhůt
– spolupráce s dalšími odděleními firmy

POŽADUJEME:
– dobrou znalost MS EXCEL, znalost INCOTERMS velkou výhodou
– zkušenosti s nákupem, prodejem nebo logistikou i formou brigády během studia velmi vítány
– komunikativní znalost AJ
– rozhodnost, samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat pod tlakem
– zdravý úsudek a dobré analytické schopnosti

NABÍZÍME:
• zázemí zavedené společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení + 13. plat
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Tato práce je vhodná i pro samostatné a spolehlivé absolventy nebo pro maminky po rodičovské dovolené

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.