Specialista celní problematiky s AJ (Brno)

Obor Doprava, Logistika, Obchod, prodej
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní firma hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

SPECIALISTA CELNÍ PROBLEMATIKY

Pracovní náplň:

  • řízení podkladů potřebných pro export/import produktů společnosti
  • komunikace s celními úřady a přepravci
  • dohled nad dodržováním příslušných norem a předpisů
  • kontrola legislativy pro export/import v rámci tuzemské a 2 zahraničních poboček
  • spolupráce s kolegy v rámci mezinárodního týmu (komunikace v AJ)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici se zaměřením na EXPORT/IMPORT – celní problematika – nutností
  • dobrá znalost ANGLIČTINY slovem i písmem (komunikace se zahraničními kolegy)
  • samostatnost, pečlivost, smysl pro detail
  • uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B (občasné cestování v rámci Brna)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí (žádný Open Space)
  • flexibilní pracovní doba
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.