SERVISNÍ ELEKTROTECHNIK/VEDOUCÍ ELEKTRO SERVISU (BRNO)

Obor Elektrotechnika, Energetika, plynárenství, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zavedená česká společnost působící v oblasti energetických služeb hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

  • vhodné pro: zkušené servisní elektrotechniky

NEBO

méně zkušené kandidáty

  • dle praxe kandidátovi přidělíme adekvátní roli v našem týmu

Náplň práce:

  • zajištění revizních a servisních zásahů u klientů
  • diagnostika závad na zařízeních a jejich následné odstranění
  • periodické preventivní prohlídky, včetně zajištění náhradních dílů
  • administrativa spojená s opravami a údržbou zařízení
  • technická podpora a výjezdy k zákazníkům (jednodenní služební cesty)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxi na obdobné pozici (oblast topení/chlazení/VZT/MaR)
  • vyhlášku 50
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
  • uživatelskou znalost MS Office
  • samostatnost a odpovědnost
  • komunikativní a prozákaznicky orientovanou osobnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci/kulturu,
  • příspěvek na životní pojištění, stravenky, sportovní aktivity, možnost dalšího vzdělání,… )
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.