REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s NJ – blízké okolí Brna směrem na jih

Obor

Administrativa, Customer service

Lokalita

blízké okolí Brna směrem na jih

Popis pozice

Zavedená zahraniční výrobní společnost hledá do svého závodu na jih od Brna pracovníka/pracovnici  na pozici:

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s NJ

Pracovní náplň:
• administrativní podpora obchodního oddělení
• administrace zakázky až do jejího splnění
• práce s interním systémem
• spolupráce s oddělením výroby a logistiky
• komunikace s klienty  a reporting vedoucímu oddělení

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, případně praxi na podobné pozici
• dobrou znalost NJ na komunikativní úrovni
• dobrou znalost práce s PC
• silně proklientsky orientovanou přátelskou osobnost se schopností stanovit si priority

Nabízíme:
• zázemí společnosti se zahraniční účastí
• zajímavé a perspektivní zaměstnání v přátelském pracovním prostředí
• velmi dobré finanční ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči, děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.