REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ nebo NJ

Obor Administrativa, Obchod, prodej
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená obchodně-výrobní zahraniční společnost hledá pro rozšíření svého týmu v Brně pracovníka/pracovnici na pozici

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

• administrativní podpora obchodního oddělení
• administrace zakázky až do jejího splnění, fakturace
• kontrola nákladů
• komunikace s klienty a se zahraniční centrálou

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici výhodou
• komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
• spolehlivost, samostatnost, týmové ducha a pozitivní přístup
• dobrou znalost MS OFFICE (Excel)

Nabízíme:

• zázemí zavedené společnosti v oboru
• zajímavé mzdové ohodnocení
• firemní vzdělávání, stravenky
• 25 dnů dovolené, sick days
• 13. a 14. plat

Pracoviště : Brno
Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.