PROJEKTOVÝ MANAŽER (POZEMNÍ STAVITELSTVÍ/MaR)

Obor Stavebnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná nadnárodní společnost působící v oblasti realizace investičních celků hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • samostatné řízení zakázky a koordinace práce subdodavatelů na stavbě
  • tvorba harmonogramu stavebních prací a odpovědnost za jeho plnění
  • komunikace s investory, projektanty i vedením společnosti
  • řešení legislativních náležitostí, technických norem a smluvních záležitostí, kontrola dodržování rozpočtu
  • zodpovědnost za průběh prací na stavbě (od zahájení až po předání), za kvalitu provedených dodávek i za dodržování BOZP

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • uživatelskou znalost MS Office – EXCEL, Word
  • silnou osobnost s přirozenou autoritou
  • organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • účast na zajímavých projektech
  • možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (bonusy/odměny, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, zajímavé firemní akce, flexibilní pracovní doba, stravenky,….)
  • mobilní telefon, notebook, osobní automobil

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.