Projektový inženýr – strojírenství

Obor Elektrotechnika, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Mezinárodní strojírenská výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Projektové řízení a plánování stávajících i nových produktů
  • Komunikace s dalšími projektovými inženýry na globální i centrální úrovni
  • Zavádění nových projektů do výroby
  • Spolupráce s oddělením inženýringu, kvality a výroby
  • Koordinace vícero projektů od vývoje až po uvedení na trh
  • Reporting zahraničnímu managementu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Víceleté zkušenosti s projektovým řízením a plánováním v oblasti strojírenství nebo elektrotechniky
  • Komunikativní úroveň AJ (slovem i písmem)
  • Řidičský průkaz sk.: B a ochotu k občasným služebním cestám
  • Časovou flexibilitu, organizační schopnosti, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost nadpracovat si hodiny
  • Práci v příjemném a moderním prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy a odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexi Pass, mobilní telefon, notebook, příspěvek na závodní stravování,…)

Místo kanceláře: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.