PROJEKTANT MaR (vhodné pro seniory i šikovné absolventy)

Obor Elektrotechnika, Energetika, plynárenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zavedená česká společnost působící v oblasti energetických služeb hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • projekční práce v oblasti elektro (rozvaděče)
  • komunikace s klienty, dodavateli a dalšími členy realizačního týmu
  • tvorba technické dokumentace
  • technická podpora pro jednání se zákazníky
  • odborný dohled nad zakázkou
  • občasné cestování po ČR

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro)
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • vyhlášku 50, §6
  • znalost projektování v CAD
  • ŘP sk. B
  • zájem o danou problematiku, ochotu učit se

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • možnost práce formou home office
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (notebook, mobil, pružná pracovní doba, příspěvek na životní pojištění, služební automobil i k soukromým účelům, stravenky, sportovní aktivity, možnost dalšího vzdělání, … )
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.