Programátor C# – konzultant (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Dobře zavedená firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Brně nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR C# – KONZULTANT

Pracovní náplň:

  • správa a rozvoj informačního systému pro podporu firemních procesů
  • práce v rámci českého vývojového týmu
  • programování s využitím těchto IT nástrojů: C#, SQL a Power Builder
  • komunikace zákaznických požadavků formou vzdáleného přístupu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost operačních systémů Microsoft
  • zkušenosti v programování v jazyku C#
  • praxe v užívání SQL databází
  • znalost systému Power Builder nebo Delphi – výhodou (možnost zaškolení)
  • pasivní znalost angličtiny (pro čtení manuálů)
  • dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • klouzavá pracovní doba, možnost občasného Home Office
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu (menší firma rodinného typu)
  • místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.