PRODUKTOVO-MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (oblast potravinářství)

Obor Marketing, Potravinářství, Reklama, PR
Lokalita Moravskoslezský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá kandidáta na pozici

Pracovní náplň:

  • tvorba a realizace marketingové strategie společnosti se zaměřením na produkt
  • vedení 2 členného týmu (Brand manager a vývojový specialista)
  • správa marketingového rozpočtu
  • příprava, realizace a vyhodnocení marketingových kampaní
  • zodpovědnost za inovaci produktů a zavádění novinek na trh
  • marketingové činnosti zaměřené na nové i stávající projekty
  • rozvoj firemního webu a dalších online aktivit
  • provádění marketingových výzkumů
  • úzká spolupráce a komunikace s obchodním oddělením i s marketingovými agenturami
  • účast na zahraničních veletrzích

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v marketingu (z oblasti rychloobrátkového zboží) a zkušenosti s řízením značky
  • komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • zkušenosti s PR, organizací veletrhů, údržbou webových stránek
  • nápaditost, proaktivní a inovativní přístup
  • řidičský průkaz sk.: B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu
  • samostatnou a pestrou práci
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování za zvýhodněné ceny, možnost dalšího vzdělávání,…)
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.