PROCESNÍ/PROJEKTOVÝ INŽENÝR – AUTOMOTIVE

Obor Automotive, Kvalita, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce

  • včasné odhalení možných rizik ve výrobě, jejich analýza, vyhodnocení a prevence
  • inovace a optimalizace výrobních procesů pro sériovou výrobu
  • spolupráce s kolegy při hledání systémových řešení
  • zpracování dat v interním IS
  • práce na úpravách a změnách stávající výrobní dokumentace
  • využití AJ v rámci mezinárodního týmu
  • prezentace, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici v sériové výrobě AUTOMOTIVE
  • znalost normy ISO 9001, metodiky FMEA, LEAN, 8D,…
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • technicky zaměřenou osobnost, která má organizační schopnosti, logické myšlení a dokáže se orientovat v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, notebook, mobilní telefon, stravenky, …)
  • přátelský kolektiv

Místo výkonu práce: okres Vyškov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.