PROCESNÍ INŽENÝR – TECHNOLOG s AJ – JM kraj

Obor Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita JM kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční firma hledá pro svůj výrobní závod v jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR – TECHNOLOG s AJ
Pracovní náplň:

– návrhy a koordinace instalací či úprav výrobního zařízení
– spolupráce na vývoji nového strojního zařízení z hlediska ukazatelů údržby, bezpečnosti, ergonomie atd.
– tvorba nových jednoduchých přípravků
– práce s technickou dokumentací
– spolupráce s ostatními odděleními napříč výrobou a externími dodavateli

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání – technického zaměření (ideálně strojírenské)
– znalost CAD programů, výhodou Solidworks
– znalost čtení výkresové dokumentace
– schopnost komunikovat v angličtině
– analytické myšlení, důslednost, schopnost týmové práce

Nabízíme:

– zázemí úspěšné společnosti v oboru s perspektivou dlouhodobé spolupráce
– kvalitní mzdové ohodnocení + firemní vzdělávání
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– jazykové kurzy angličtiny
– týden dovolené navíc

Termín nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo:775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.