Pracovník správy nástrojů – CNC obrábění (Brno)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice
Zavedená výrobní strojírenská společnost z Brna hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK SPRÁVY NÁSTROJŮ

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za nástrojové vybavení výrobního provozu – CNC obrábění
  • výběr, evidence, objednávání a udržování odpovídajícího počtu nástrojů na skladě
  • kompletace a upínání nástrojů před výdejem do výroby
  • telefonická a emailová komunikace s dodavateli
  • zajišťování naostření a opravy nástrojů u externích dodavatelů
  • spolupráce s kolegy v rámci technologie a výroby
  • práce na 2 směny
  • možnost práce na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (min. 75% úvazek)

Požadavky:

  • vzdělání nejlépe technického zaměření (min. vyučení)
  • praxe na obdobné pozici v oblasti NÁSTROJŮ pro obráběcí CNC stroje (nástrojař, CNC seřizovač, specialista nástrojů, …)
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.