Podpora obchodního týmu (Opava)

Obor Administrativa, Customer service, Obchod, prodej
Lokalita Opava
Popis pozice

Ryze česká IT společnost se stabilním zázemím hledá pečlivou a odpovědnou osobu pro administrativní podporu zkušeným obchodníkům do kanceláře v Opavě na pozici:

PODPORA OBCHODNÍHO TÝMU

Náplň práce:

  • Administrativní podpora obchodní oddělení (prezentace, smlouvy, apod…)
  • Koordinace obchodních aktivit a jejich reportingu, práce s databázemi
  • Spolupráce na přípravě cenových nabídek a kalkulací
  • Zpracování a sledování objednávek v interním IS
  • Řešení zakázek a pohledávek
  • Komunikace napříč společnost

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v oblasti OBCHODU – referent prodeje, podpora obchodního oddělení, …
  • Praxe v obchodní korespondenci a komunikaci se zákazníky
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni (Excel, Word, PowerPoint)
  • Aktivní znalost angličtiny – komunikace se zákazníky slovem i písmem
  • Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a analytické myšlení

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání se zázemím významé společnosti v oboru
  • Motivační finanční ohodnocení (fix + provizní složka)
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Služební telefon, notebook
  • Stravenky, produktová školení, jazykové kurzy a další zajímavé benefity

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis s FOTOGRAFIÍ pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.