PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Obor Administrativa, Customer service, Obchod, prodej, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná a zavedená výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

  • cca 15 km jižně od Brna

Náplň práce:

  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • komunikace s obchodníkem i zákazníky
  • práce s interním systémem, zadávání informací a dat
  • zpracování podkladů k fakturaci

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro ABSOLVENTY)
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC (Microsoft Office, Internet)
  • proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování
  • schopnost a ochotu učit se nové věci, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček dalších zaměstnaneckých benefitů (zaškolení, mobilní telefon, stravenky,…)
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.