PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ – IT (OPAVA)

Obor Administrativa, Customer service, IT – správa sítí, IS a HW, Obchod, prodej
Lokalita Moravskoslezský kraj
Popis pozice

Úspěšná společnost zabývající se vývojem informačních systémů hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň:

  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • komunikace s obchodníkem i zákazníky
  • práce s interním systémem, zadávání informací a dat
  • zpracování podkladů k fakturaci, příprava cenových nabídek, korekce smluv, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • orientaci v IT a zájem se v této oblasti realizovat
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • orientaci na zákazníka, organizační schopnosti a velmi dobré komunikační dovednosti
  • schopnost rychle a pružně reagovat, proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • důkladné zaškolení
  • zajímavé mzdové ohodnocení (fixní plat + pohyblivá složka dle výkonu)
  • 5 týdnů dovolené
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce a možnost kariérního růstu

Místo kanceláře: Opava

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme