PLC PROGRAMÁTOR (PRAHA)

Obor Elektrotechnika, IT – programování, vývoj, Výroba a průmysl
Lokalita Hlavní město Praha
Popis pozice

Úspěšná česká společnost působící v oblasti průmyslové automatizace hledá pracovníka na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce:

  • Samostatné programování PLC systémů u klientů, jejich uvádění do provozu a následný servis
  • Příprava technické dokumentace
  • Účast na zajímavých projektech v oblasti procesní automatizace
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (automatizace, mechatronika, elektro, …)
  • Praxi na obdobné pozici v oblasti potravinářství, farmacie, chemie
  • Znalost programování PLC systémů
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zájem o danou problematiku, ochotu učit se
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené a stabilní společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace, profesního a kariérního růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (odměny, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na stravování, Multisport karta, …)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.