PLANT CONTROLLER s AJ – jižní Morava

Obor Ekonomika, finance, Vrcholový management
Lokalita jižní Morava
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní korporátní společnost hledá pro svůj závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

PLANT CONTROLLER s AJ

Pracovní náplň:

* zodpovědnost za zpracování finančních analýz, optimalizace nákladů, návrhy zlepšení a nápravných opatření
* zajištění procesu budgetingu, reportingu a zpracování forecastu
* kooperace s daňovým poradcem a auditorem
* komunikace s dalšími pobočkami v rámci korporace a s dotčenými státními institucemi
* podpora pracovníků jiných oddělení závodu

Požadujeme:

* praxi na obdobné pozici
* znalost účetnictví, rozpočtování, controllingu
* dobrou znalost standardů US GAAP, IFRS a SAP
* komunikativní znalost angličtiny
* samostatnost, spolehlivost, rozhodnost a komunikativnost

Nabízíme:

* zázemí zahraniční firmy
* velmi zajímavé mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* služební vůz i k soukromým účelům
* týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.

Děkujeme.