OPERÁTOR DOHLEDOVÉHO CENTRA s AJ v Brně

Obor IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná expandující společnost v oblasti informačních technologií hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici:

OPERÁTOR DOHLEDOVÉHO CENTRA s AJ

jen 14 pracovních směn v měsíci

vhodné i pro šikovné ženy s analytickým myšlením

Pracovní náplň:
– samostattné řešení poruch a problémů s klienty
– vzdálený dohled a konfigurace bezpečnostní, komunikační a systémové infrastruktury
– komunikace s helpdesky klientů a s providery
– písemná a telefonická podpora klientů
Požadujeme:
– analytické myšlení, samostatnost v rozhodování
– znalost CISCO technologií na úrovni CCNA výhodou
– schopnost komunikovat v angličtině
– zkušenosti s výpočetní technikou a datovými sítěmi
Nabízíme:
– zajímavou práci u perspektivní společnosti
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání

– 25 dnů dovolené, 5 sickdays

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.