OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – TECHNICKÝ PRODUKT (Brno a okolí)

Obor Nákup, Obchod, prodej
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovní náplň:

  • vedení obchodních jednání s klienty z oblasti průmyslu, stavebnictví, recyklace apod. (v rámci regionu Brno a okolí)
  • cenová a smluvní jednání se zástupci z různých firem (od jednatelů velkých firem až po drobné živnostníky)
  • udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty, získávání nových zákazníků
  • aktivní obchodní činnost (cca 4 – 5 schůzek denně)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné obchodní pozici – technické produkty
  • proaktivní osobnost orientovanou na zákazníky
  • dobré organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, tah na branku
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu k častému cestování

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti se silným postavením na trhu
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (bonusy/prémie, služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, stravenky/příspěvek na stravu…)
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce – pracovní poměr na dobu neurčitou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.