Obchodní referent/ka s AJ – Back Office (Blansko)

Obor Administrativa, Customer service, Obchod, prodej
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná strojírenská firma hledá pro svůj výrobní provoz v Blansku vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT/KA S AJ – BACK OFFICE

Pracovní náplň:

  • zabezpečování denní realizace obchodních případů
  • přijímání objednávek a jejich vkládání do informačního systému
  • koordinace plnění zakázek, telefonická a emailová komunikace s klienty v AJ (komunikace probíhá na dálku)
  • příprava podkladů pro fakturaci, řešení případných reklamací
  • spolupráce s kolegy z dalších oddělení v rámci společnosti

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • dobré komunikační schopnosti, zákaznicky orientovaný přístup
  • znalost ANGLIČTINY pro jednání se zákazníky
  • uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, firemní stravování, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Blansko – dostupnost do 30 minut z Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.