Obchodní manažer – oblast TZB

Obor Elektrotechnika, Obchod, prodej, Stavebnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • Praxe na obdobné obchodní pozici
  • Vyjednávací schopnosti
  • Znalost práce na PC a MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilita, loajalita, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pravidelné vzdělávání v portfoliu produktů
  • Motivující ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Možnost práce formou homeoffice
  • 25 dní dovolené
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (firemní vozidlo, notebook, mobil, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění, sportovní aktivity, sociální fond – příspěvek na kulturní akce, rekreace).

Náplň práce:​

  • Péče o stávající zákazníky, rozvoj a zajištění jejich potřeb
  • Nalezení vhodného technického a cenového řešení
  • Příprava cenových nabídek a smluv
  • Vedení obchodních jednání
  • Reporting a administrativa spojená s obchodem, práce s informačním systémem
  • Podílení se na marketingových aktivitách společnosti

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.