Obchodně projektový manažer – strojírenské celky (Blansko)

Obor Energetika, plynárenství, Obchod, prodej, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Dobře zavedená strojírenská firma hledá do svého týmu v Blansku vhodného pracovníka na pozici:

OBCHODNĚ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň:

  • komplexní řešení obchodních případů v oblasti dodávek strojních celků
  • vedení obchodních jednání při získávání nových zakázek (zákazníci jsou převážně mimo Evropu – asijské země…)
  • příprava a uzavírání kontraktů, cenová a smluvní jednání
  • řízení projektů po stránce realizační
  • koordinace práce tuzemských i zahraničních dodavatelů
  • dohled nad plněním smluvních podmínek a harmonogramu dodávek
  • spolupráce s ostatními úseky firmy – konstrukce, nákup…
  • cestování za zákazníky dle potřeby (občasné služební cesty)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • praxe na obdobné pozici v oblasti dodávek strojírenských investičních celků
  • znalost čtení strojírenské TECHNICKÉ DOKUMENTACE – nutnou podmínkou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, koncepční přístup, aktivní osobnost
  • aktivní znalost ANGLIČTINY (na úrovni obchodních jednání)
  • uživatelské znalosti MS Office
  • ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* místo kanceláře: Blansko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.