NPI Engineer – Junior (automotive)

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá do svého týmu v okrese Uherské Hradiště nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

NPI ENGINEER – JUNIOR

Pracovní náplň:

  • příprava výrobních procesů pro nové výrobky
  • výběr vhodných strojů, nástrojů a zařízení
  • zavádění opatření proti plýtvání, inovační činnost
  • spolupráce s oddělením nákupu při zajišťování strojního vybavení a robotů
  • práce s příslušnou technickou dokumentací
  • komunikace s ostatními odděleními
  • práce v týmu technologů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou – nikoliv podmínkou (vhodné i pro absolventy VŠ strojní)
  • inovativní technické myšlení, ochota vzdělávat se a hledat nová řešení
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • vhodné i pro ABSOLVENTY VŠ strojní

* místo pracoviště: okres Uherské Hradiště

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.