MZDOVÁ ÚČETNÍ – Blanensko

Obor Ekonomika, finance
Lokalita Blanensko
Popis pozice
Zavedená česká firma hledá pro svůj výrobní závod na Blanensku pracovníka na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ
Pracovní náplň:

• zpracování mzdového účetnictví pro velkou firmu v souladu s platnou legislativou
• příprava pracovně právní dokumentace (pracovní smlouvy, jejich změny a ukončení, srážky apod.)
• komunikace s ekonomickým oddělením a s dotčenými státními institucemi
• další související administrativní úkony

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
• dobrou znalost mzdových předpisů a související legislativy
• praxi na obdobné pozici
• znalost některého z účetních programů, znalost VISION Praha velkou výhodou
• spolehlivost, odpovědnost, pracovitost

Nabízíme:

• zázemí zavedené výrobní společnosti
• dobré mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• perspektivu dlouhodobé spolupráce
• možnost profesního růstu

NÁSTUP: co nejdříve

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.