MANAŽER R&D s AJ (IT technologie) – Brno nebo Ústeckoorlicko

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, Vrcholový management
Lokalita Brno nebo Ústeckoorlicko
Popis pozice

Zavedená společnost v oblasti informačních technologií hledá pro své vývojové oddělení pracovníka na pozici:

MANAŽER R&D s AJ – vývoj serverových aplikací

Pracovní náplň:

– komplexní supervize celého procesu vývoje nových produktů, aplikace změn
– odpovědnost za rozpočet celého oddělení, analýza jeho výkonnosti, definice investic
– vyhodnocování a optimalizace technických aspektů HW a SW produktů
– vedení a podpora vývojového týmu (termíny, výstupy, apod.)

Požadujeme:

– zkušenosti na podobné pozici s řízením vývojového týmu
– dobrý přehled v oblasti SW (C/Linux/sítě) s orientací na vývoj OS i aplikací
– orientaci v HW části – zkušenosti v oblasti vývoje embedded velkou výhodou
– komunikativní znalost AJ
– týmového ducha, analytické schopnosti, systematický přístup a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

– zajímavou práci na mezinárodních projektech u perspektivní společnosti
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost home office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.