Koordinátor elektroinstalačních prací

Obor Elektrotechnika, Stavebnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání, osvědčení § 6, vyhlášky 50/1978 Sb.
  • Dobrou znalost práce na PC, prostředí MS
  • Schopnost řídit tým podřízených
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičské oprávnění sk. B, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Nabízíme zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (firemní vozidlo, notebook, mobil, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění, sportovní aktivity, možnost dalšího vzdělání, sociální fond – příspěvek na kulturní akce, rekreace).

Náplň práce:​

  • Řízení a koordinace týmů na elektroinstalačních zakázkách v oboru MaR
  • Realizace prací dle projektové dokumentace
  • Účast na kontrolních dnech, kontrola prováděných prací
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • Návrhy úprav a rozšíření dodávaných systémů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.