KONSTRUKTÉR – OCELOVÉ KONSTRUKCE (BRNO)

Obor Energetika, plynárenství, Stavebnictví
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná výrobní společnost v oblasti energetiky a automatizace hledá pro svůj provoz v Brně vhodného pracovníka na pozici:

KONSTRUKTÉR – OCELOVÉ KONSTRUKCE

Pracovní náplň:

  • projekční práce ve 3D programu
  • kooperace na statistických výpočtech a tvorba technické dokumentace pro ocelové konstrukce
  • návrhy ukotvení a grafického rozvržení konstrukcí
  • komunikace a kooperace v rámci týmu projektantů
  • spolupráce se zahraničními klienty
  • práce na různorodých projektech (velkého i menšího rozsahu) v rámci celé ČR i zahraničí

Požadavky:

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření nebo SŠ vzdělání s dostatečnou praxí v oboru (se zaměřením na OCELOVÉ KONSTRUKCE)
  • znalost práce v některém z používaných 3D programů
  • výhodou je zkušenost s některým ze SW pro statistické výpočty

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení dle získaných zkušeností
  • kratší pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění, sport/vzdělání/volnočasové aktivity
  • odborné firemní vzdělávání
  • možnost stravování v závodní jídelně

Místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.